Úvodná stránka

7 dôvodov, prečo sa automatizácia brány oplatí

Dátum:30.11.2018

Ovládanie brány diaľkovým ovládačom

Automatizácie brány je skvelou investíciou. Ponúka veľa možností a výhod, medzi ktoré patrí napríklad vyššia bezpečnosť a bezúdržbová prevádzka. Nainštalovanú ju máte navyše počas jedného dňa!


Je automatizácia vhodná pre moju bránu?

Ak premýšľate o automatizácii vašej brány, môžu vás okrem zvýšenej bezpečnosti zaujať aj ostatné výhody pohonov pre brány:

Investícia, ktorá sa oplatí: Veľa ľudí predpokladá, že pohony pre brány sú príliš drahé. Faktom ale je, že sa jedná o dlhodobú investíciu. Zvyšujú hodnotu vášho domova alebo nehnuteľnosti.

Bezpečie a pohodlie: Automatizované brány poskytujú bezkonkurenčnú bezpečnosť či už pohon inštalujete doma alebo pre firemnú budovu. Môžu značne znížiť riziko prepadnutia alebo vlámania a preto vám zaistí pokoj na duši.

Inteligentnejší, než myslíte: Modernějšie bránové pohony sa dajú napojiť na takzvanú inteligentnú domácnosť alebo si môžete zvoliť ovládanie mobilným telefónom. Pomocou geolokácie potom brána spozná, že ste v jej blízkosti a automaticky sa otvorí, bez toho aby ste museli hľadať ovládacie zariadenie po vreckách.

Tichý a nenápadný: Ak si vyberiete správny bránový pohon, takmer ho nebudete počuť a nebude narušovať váš každodenný život. Bránové pohony nemajú príliš veľké rozmery, a tak nenaruší vzhľad vašej brány.

Ľahká ovládateľnosť: Ďalším skvelým aspektom bránových pohonov je, že ich môžete ľahko ovládať. Okrem štandardného otvorenie / zatvorenie máte možnosť nastaviť priechod pre chodcov alebo automatické zatvorenie a prispôsobiť si pohon vašim potrebám.

Bezúdržbová prevádzka: Akonáhle máte pohon na bráne nainštalovaný, prakticky sa o ňu sám postará. Pretože ide o dlhodobú investíciu, nie je potrebné nič pravidelne vymieňať.

Vysoká odolnosť: Dôležitým bonusom je vysoká odolnosť bránových pohonov proti nepriaznivým vplyvom počasia. Poradí si so silným vetrom a nehrozí tak poničeniu brány.


Aký bránový pohon si vybrať?

Na trhu nájdete nespočetné množstvo druhov bránových pohonovpohon pre krídlovú bránu, pohon pre posuvnú bránu alebo pohon pre garážové vráta. Preto je dôležité si svoje možnosti premyslieť skôr, než do pohonu investujete. Nekvalitné pohony od nespoľahlivých značiek budú neustále siahať do vášho rozpočtu. Preto si nájdite čas na poriadne zameranie vašej brány a zvolenie vhodného príslušenstva (napríklad fotobunky a bezpečnostný maják). V prípade núdze sme tu pre Vás, preto sa nás neváhajte spýtať a presvedčte sa, že sme v predaji pohonov jedničky.


Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2023 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.