Úvodná stránka

Efektívna ochrana pred zlodejmi bezpečnostnými prvkami

Dátum:29.1.2018

Zlodejov pribúda a sú stále vynaliezavejší. Ako sa im možno efektívne ubrániť a zdržať ich aspoň na pár minút? Pripravili sme si pre vás produkty, proti ktorým nemajú zlodeji šancu.

Dverová a okenná kľučka MUL-T-LOCK Code-it

Nerezová elektronická bezpečnostná kľučka Code-it umožňuje ľahko a efektívne zamykať vnútorné priestory. Má zabudovaný kódový zámok s možnosťou 4 až 6místného kódu. Vyniká veľmi jednoduchou inštaláciou. Nie je nutné zapájaní do elektrickej siete a úprava dverí. Kľučka je napájaná z dvoch batérií CR2.


Cylindrické vložky s vyššou bezpečnostnou triedou

Pre účinnú ochranu dverí voľte vždy vložky s 3. alebo 4. bezpečnostnej triedou. U nás nájdete vložky MUL-T-LOCK a GARISSON. Tieto vložky poskytujú vysokú ochranu proti planžetování a odvŕtaniu. Rozmerovo zodpovedajú európskym normám a sú kompatibilné s bežne používanými zadlabacími zámky.


Chytrý zámok MUL-T-LOCK ENTR

Slúži ako nadstavba pre cylindrické vložky MUL-T-LOCK. Inštalácia je jednoduchá. Zámok nabijete z elektrickej siete pomocou nabíjačky, potom zámok funguje bez nutnosti kabeláže. Pre väčšiu pohodlnosť odporúčame bezdrôtovú nabíjačku (závesnú nabíjaciu stanicu). Vyskúšať môžete široké spektrum možností. Pre každé dvere môžete nastaviť práva a čas, kedy sa majú odomykať a zamykať. Ovládať zámok môžete pomocou inteligentného telefónu.


Digitálne kukátka - majte všetko pod kontrolou

S digitálnym dverovým kukátkom MUL-T-LOCK už vám nič neunikne. Kukátko obsahuje zabudovaný zvonček, kameru s detekciou pohybu a automatickým nahrávaním. Kukátko zachytí každého, kto sa objaví u vašich dverí. Vďaka infračervené funkcii vie aj nočné videnie.Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi| 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.