Úvodná stránka

Kľučka Code-it ® pre všetkých odporcov kľúčov

Dátum:12.12.2017

Kľučka Mul-T-Lock Code-it na dvere

Zabezpečenie dverí a okien nikdy nebolo pohodlnejšie. Inteligentná bezpečnostná kľučka perfektne ochráni kancelárie, sklady, ale aj ostatné vnútorné priestory.

Kľučka Code-it® pre dvere


Jednoduchá montáž a obsluha

Kľučka má zabudovaný kódový zámok a v prípade potreby ju možno ľahko presťahovať na iné dvere. Napájanie prebieha pomocou batérií, takže úprava okien či dverí nie je nutná. Upevňuje sa z vnútornej strany dverí, vďaka tomu nemôže dôjsť k demontáži z vonkajšej strany. K uzamknutiu dverí použijete ľubovoľný 4 až 6miestny kód. Pre rôzne užívateľa si kľučka zapamätá až 9 prístupových kódov.


Napájanie pomocou batérií

Nepotrebuje elektrickú zásuvku. Napájanie pomocou batérií je veľmi úsporné – na dve batérie uskutočníte až 30 000 otvorení a zatvorení dverí. Batérie (2x CR2) sú súčasťou balenia.


Inteligentný pomocník

Kľučka sa zamyká zvonku, zvnútra miestnosti sú dvere odomknuté. Vie 2 prevádzkové režimy:

 • Automatické zamknutie – pri zatvorení dverí už nemusíte hľadať kľúče
 • Ručné zamykanie pomocou tlačidla

Prejsť na produkt


Kľučka Code-it® pre okná


Bezpečná mikroventilácia

Aj pri polohe mikroventilácie a 90° je okno zabezpečené. Vďaka kódovému zámku je zaručená aj bezpečnosť detí, neotvoria zámok samy.


Žiadne vŕtanie

Okenná kľučka Code-it® nepotrebuje úpravu okná ani žiadne zapájaní. K prevádzke postačí štandardné alkalické batérie AAA, ktoré sú súčasťou balenia. Batéria vydrží približne 2 roky (15 000 zatvorení a otvorení okna).


Chytré zamykanie

Samostatné tlačidlo pre zamykanie. Obsahuje funkciu Zablokovanie po opakovanom zadaní chybného kódu. Zvoliť si môžete až 5 ľubovoľných 6místných kódov.

Prejsť na produkt


Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2023 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.