Úvodná stránka

Ochrana osobných údajov

Dátum:23.4.2019

Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že všetky Vami poskytnuté údaje v rámci objednávky alebo počas komunikácie so zákazníkom podliehajú ustanoveniam zákona č 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov v znení neskorších noviel. Všetky osobné údaje sú považované za diskrétne, sú prísne zabezpečené a chránené proti zneužitiu. Vaše osobné údaje sú využité výhradne za účelom realizácie objednaných služieb (napr. dodanie výrobkov, tovaru a katalógov) a slúži tiež len pre prevedenie nevyhnutných účtovných operácií, vyhotovenie daňového dokladu alebo identifikáciu Vašej platby uskutočnené bankovým prevodom.
 
Subjekt údajov dáva súhlas zo spracovaním svojich osobných údajov predávajúcim na dobu neurčitú za účelom úspešného ukončenia procesu dodávky tovaru. V prípade ponuky obchodu a služieb dotknutá osoba má právo písomnou formou alebo zaslaním emailu z adresy, ktorá je použitá v registrácii účtu, vyjadriť nesúhlas so spracovaním svojich osobných údajov za týmto účelom a predávajúci, ako správca týchto údajov, je naďalej nebude pre tieto účely užívať . Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim. Teda ani naši dodávatelia nemajú možnosť od nás vaše dáta získať a oslovovať Vás vlastnými "letákovými" akciami.
 
Stránky tohto e-shopu môžu byť zapojené v systéme Sklik, Google Analytics, Google Adwords apod. vrátane asociovaných marketingových nástrojov, ktoré však nezhromažďujú žiadne osobné dáta, ani čísla bankových kariet ani neznamenává IP adresy apod. Návštevník a nakupujúci toto berie na vedomie. 

Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.