Pohony krídlových brán CAME ATI a príslušenstvo

Pohony krídlových brán CAME ATI a príslušenstvo

Dátum:2.4.2014

Taliansky výrobca, firma CAME Cancelli Automatici S.p.A, sa radí medzi popredných svetových výrobcov automatizačnej techniky. Hlavným sortimentom firmy Came sú pohony pre posuvné a krídlové brány, garážové vráta, parkovacie zábrany, automatické závory a turnikety.
 
Radi by sme Vám predstavili sériu pohonov Came ATI určený pre krídlové brány do maximálnej šírky krídla brány 3 metre (verzia ATI-3000), do 5 metrov (verzia ATI-5000) viz. obrázky 1 a 2. Pri použití jedného pohonu na každú stranu prejazdu sa tak dá dosiahnuť automatizácie brány až do šírky prejazdu 6 resp. 10 metrov. Robustné, kompaktné a spoľahlivé - takto by sa dali asi najlepšie charakterizovať tieto pohony, ktoré sú vhodné pre všestranné použitie ako u privátnych domov, tak aj v priemyselných areáloch.

Samozrejmosťou je možnosť pripojenia širokej škály príslušenstva k riadiacej jednotke pohonu. Z prístupových systémov menujme napríklad kľúčový spínač SET-E (obrázok č. 3), kódovú neosvetlenú klávesnicu S-7000, kódovú osvetlenú klávesnicu S-5000 alebo čítačku magnetických kariet SEM-2, z bezpečnostných prvkov potom signalizačný bezpečnostný maják s úspornými LED diódami KIARO-LED alebo jeho verziu s xenónovou žiarovkou KIARO-LXN či bezpečnostné fotobunky série DIR konkrétne verzia DIR-10 s dosahom 10 metrov či DIR-30 s dosahom 30 metrov.
 
Ak je šírka krídla brány dlhší ako 3 metre, odporúčame vždy použiť elektrický zámok Came Lock-81 s jednostrannou vložkou nebo Came Lock-82 s vložkou obojstrannou. Inštaláciu zámku na krídlo brány si môžete prezrieť na obrázku č 4. Pre dokonalé zaistenie krídla brány odporúčame použiť koncový doraz brány spoločne s automatickou zastrčí napr. FM-409 (obrázek č. 5).
 
Pohony Came ATI montuje naša firma už niekoľko rokov s minimálnym počtom reklamácií. Jednou z referenčných montážnych akcií, kde naši firemný technici tento pohon použili, je aj automatizácia 2-krídlové brány na rozvodni ČEZ Horní Slavkov a Drmoul, z ktorej sme Vám priniesli niektoré obrázky.

Fotogaléria

Konfigurátor
DPH na slovensku
Prečo nakúpiť u nás
Kontakty
  STUDIO H+H s.r.o.
Závodu Míru 306/184
360 17, Karlovy Vary
Česká republika
  IČO: 03522865
DIČ: CZ03522865

  Neisme iba e-shop a preto Vás pozývame do našej vzorkovej predajně v Karlových Varech.

  Prevádzková doba:
  Po - Pi               8:00 - 16:00

  GPS a mapa
  50°15'19.484"N
12°49'33.776"E
Ďalší tovar ?
  Chýba Vám v našej ponuke nejaký konkrétny tovar z okruhov, ktoré predávame? A chceli by ste ho zakúpiť u nás vďaka výborným referenciám ostatných zákazníkov?


  Potom nám teda tu napíšte a my sa ho pokúsime pre Vás zohnať

© 2008 - 2020 
Všechna práva vyhrazena

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.