Úvodná stránka

Výber správneho GSM modulu

Dátum:24.10.2017

GSM moduly sú zariadenia, ktoré Vám umožní ovládať pohon pomocou mobilného telefónu. Ocenia je predovšetkým majitelia vstupných brán, závor a garážových brán.

Ako to funguje

GSM modul potrebuje k svojmu fungovaniu SIM kartu, ktorá má vypnutú ochranu PIN kódom. Keď chcete otvoriť napríklad vjazdovú bránu, prozvoníte číslo SIM karty v GSM modulu a modul bránu otvorí. Prezvonenie je navyše úplne ZADARMO. Moduly tak zaisťujú ešte pohodlnejšie ovládanie.

GSM moduly nájdete aj v našej ponuke

Univerzálny modul GSM 200

Ide o najjednoduchší GSM modul v našej ponuke. Nie je pre náročných, ale zaistí postačujúce obsluhu zariadenia. Využijete ho pri rodinných domov a u malých firiem. Obsahuje jeden výstupný port pre pripojenie pohonu brány alebo vrát. Administrácia užívateľov prebieha pomocou mobilného telefónu. Tvorbu konfiguračných SMS Vám uľahčí webová aplikácia pro Android. Či sa jedná o oprávnenú osobu, zistí GSM modul pomocou uloženého zoznamu telefónnych čísiel. Kapacita na jeden modul je až 200 používateľov.

GSM modul Berg Systems GSM200
Prejsť na produkt


Univerzálny modul SECTRON SMART 3

Univerzálny GSM modul pre otváranie brány, vrát, závory, bezpečnostných vysúvacích stĺpikov a iných podobných zariadení ovládaný mobilným telefónom. Vhodné pre použitie do domácností, rodinných sídiel, firiem, hotelov a parkovacích domov. Verzia vhodná pre inštaláciu na pohon. Výhodami sú: nízka cena, malý rozmer, odolný kovový obal, nastavovanie funkcií pomocou PC/SMS/Aplikácie v mobile a zašifrovaná prevádzka zariadenia. Kapacita na jeden modul je až 1000 používateľov.

SIM karta v balení ZADARMO.

GSM modul Sectron Smart 3T
Prejsť na produkt


Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.