Úvodná stránka

Automatizácia brán a vrát od výrobcu Nice

Dátum:29.9.2017

Talianska Kvalita

Firma Nice vznikla na začiatku 90. rokov v talianskom mestečku Oderzo. Vyrába a predáva automatizované systémy pre brány, garážové brány, cestné závory, markízy a rolety pre obytné, obchodné a priemyselné budovy, poplašné systémy. Ovládacie elektroniku spojením inovačné technológie a dizajnu, aby ponúkla maximálnu jednoduchosť pri používaní.

Pohon posuvnej brány NICE ROBUS 400/600/1000

Pohon NICE ROBUS ponúka spoľahlivé riešenie pre automatizáciu posuvných brán a vrát. Jednotlivé diely pohonu sú vyrobené z veľmi kvalitných robustných materiálov, ktoré zaistia maximálnu životnosť a spoľahlivosť.

Súčasťou pohonu je riadiaca jednotka sa zbernicou BlueBus, na ktorú možno pripojiť až 15 zariadenia, pomocou iba dvoch vodičov. Slúži ako úspora nákladov na kabeláž.

Výhodou týchto pohonov je vysoká kvalita, funkčnosť, jednoduchá inštalácia a mäkký dojazd. Ďalšou prednosťou je možnosť nastavenie rýchlosti a sily brány. Pre priechod chodcov možno nastaviť čiastočné otvorenie brány. Súčasťou je tiež teplotný senzor, ktorý riadi výkon motora v závislosti na klimatických podmienkach.

Na výber máme pohony pre brány do hmotnosti 400, 600 a 1000 kg. Pohony sú teda vhodné aj pre ťažšie privátne a priemyselné brány. V našej ponuke nájdete ak samostatné pohony, tak aj celé sady. Aby bola zaistená čo najväčšia bezpečnosť, je súčasťou tohto pohonu aj detekcie prekážok a automatický reverzný systém. V sade sú navyše obsiahnuté aj fotobunky a výstražný maják.


[výstražný maják Era Light]


Pohon krídlové brány NICE WINGO 2024/3524

Pohon NICE WINGO slúžia na automatizáciu 1krídlových a 2krídlových brán. Rovnako ako pohony ROBUS, zaisťujú kvalitu a dlhovekosť.

Pohony WINGO ponúka možnosť voliť časový odstup krídel, čiastočné otvorenie krídel pre priechod chodcov, výber z dvoch možností (úplné otvorenie jedného krídla alebo otvorenie oboch krídel do polovice dráhy) a automatické vyhľadávanie koncových polôh. Funkcia stop ampér zastaví pohon, ak je zaťažený viac, než pri bežnej prevádzke. Zaistí tak bezpečný chod brány.

Pre 1krídlovou bránu si môžeme vybrať z pohonov: 2024 (do 2 m a 200 kg), 3524 (do 3,5 m a 500 kg). U  2krídlových brán sa parametre násobí 2. V našej ponuke nájdete ako samostatné pohony, tak aj celé sady.[prevedenie 2krídlové brány so solárnym napájaním]


Príslušenstvo vhodné pre pohony ROBUS a WINGO


Diaľkový ovládač NICE INTI-2

Diaľkový ovládač (vysielač) pohonu brány NICE je ľahko programovateľný. Kód z existujúceho ovládača možno do neho totiž skopírovať alebo nahrať z rádiovej karty. Ovládač je kompatibilný so staršími ovládačmi NICE FLO2R-S, ON-2 a ON-4.

V našej ponuke ho môžete nájsť v 6 farbách. Dodávame ho vrátane batérie a pútka pre uchytenie na kľúče.


[pomocou diaľkového ovládača môžete ovládať všetky pohony od výrobcu NICE]Bezpečnostné fotobuňky EPMB a EPM

Fotobuňky Nice majú dosah až 30 m. Sú určené na montáž na stenu alebo oceľový stĺpik. K fotobunkám môžete prikúpiť originálne hliníkové stĺpiky.

Fotobuňky NICE EPMB sú kompatibilné s pohonmi so zbernicou BlueBus (ROBUS, RUN, TOONA a SPIN23).

Fotobuňky NICE EPM sú kompatibilné s pohonmi WINGO, ROAD, THOR a TOO.


[bezpečnostné fotobunky predávame v pároch]Prístupová čítačka NICE ETBP

Čítačka bezkontaktných kariet a čipov MOCARD a RFIDTAG slúži ako pre vnútorné, tak i pre vonkajšie použitie. Odolnosť zaručuje robustné puzdro z odolného hliníka.

Čítačka NICE ETPB nahrádza starší model MOMB a je s touto verziou plne kompatibilná.


[v našej ponuke nájdete bezkontaktnú identifikačnú kartu MOCARD a čip HSB1]Programovacie zariadenie a diagnostika NICE O-VIEW

Multifunkčný programátor s displejom umožňuje jednoduché naprogramovanie či diagnostiku porúch u pohonov brán od výrobcu NICE so zbernicou BlueBus. Hodí sa predovšetkým pre montážne firmy a techniky, pretože im ušetrí prácu pri častých inštaláciách brán.

Dôležité funkcie NICE O-VIEW:

 • jednoduché a intuitívne programovanie pohonov brán a vrát
 • multifunkčný displej s joypad (ovládacím tlačidlovým krížom)
 • automatické rozpoznávanie zariadení v sieti
 • zobrazovanie konkrétnych konfigurovateľných parametrov pre každé zariadenie
 • integrované hodiny so záložným zdrojom umožňujú časovanie odosielanie povelov
 • dodávame vrátane praktického držiaka pre prípad montáže na stenu
 • 2úrovňová ochrana pomocou hesielNaše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi| 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.