Úvodná stránka

O spoločnosti

Dátum:24.4.2019

Sme český internetový obchod založený v roku 2008. Snažíme sa byť jednotkou na českom a slovenskom trhu v predaji kvalitných a overených produktov z oblasti konštrukčných dielov a komponentov pojazdov pre nesené posuvné brány, nesené koľajnicové brány, krídlové brány, bránky a vráta a ľahšie a stredne ťažké závesné brány, vráta a světlolamy, vrátane komponentov posuvu ťažkých priemyselných brán určených do hál a skladov.

Predávame kvalitné pohony a kompletné príslušenstvo pre krídlové brány a vráta, posuvné nesené brány, garážová vrata a garáže, pohony brán pre priemyselné sklady, automatické vjazdové cestné závory a parkovacie zábrany od renomovaných firiem CAME, NICE, MARANTEC vrátane už připravých setov, zostáv a kompletov pripravených priamo pre Vaše použitie. V našom obchode nájdete tiež príslušenstvo k pohonom brán a vrát od ostatných výrobcov, napr. SOMMER, GENIUS, HORMANN a SOMFY.

Významnou kategórií našich produktov sú kované polotovary, napr. hroty, špica, hutnícky materiál ako madlá, jekly, štvorhrany pánty, kľučky, zámky, krútená prvky C S O, apod. určené pre ozdobné mreže, schodiská, brány a ploty.

Predaj kvalitných a lacných nerezových komponentov pre systémy montovaného nerezové zábradlia je taktiež našou doménou, preto si neváhajte pozrieť našu bohatú ponuku, v ktorej si vyberie naozaj každý viď naše komponenty pre nerezové systémy s lankovou, prútovou či sklenenou výplňou.

Dôležitou kategórií v našom e-shope sa stala aj Chytrá domácnosť, kde nájdete napríklad centrálnej jednotky, ovládanie osvetlenie, kamery, detektory a senzory a zabezpečovacie systémy.

Vďaka našim šikovným montážnym robotníkom ponúkame inštalácie tieniacej techniky, zábradlia aj automatizáciu brán a vrát do dojazdovej vzdialenosti 60 km od Karlových Varov, tj. napr. v okresoch Karlovy Vary, Sokolov, Cheb a Chomutov. Sme schopní zamerať, navrhnúť, dodať a namontovať akékoľvek technicky reálne riešenie z nasledujúcich okruhov: systémy montovaného nerezového zábradlia a schodísk, kované výrobky ako kované mreže, kované zábradlia, kované ploty, kované brány a bránky, atď. Pojazdy posuvných a koľajnicových brán, krídlové brány, vjazdy do hál a skladov, pohony a motorizácie brán, vrát, garáží, vjazdov, hál, atď. Sme autorizovaný predajca pre Karlovarský kraj produktov firmy LOMAX - kvalitného českých výrobca garážových brán, žalúzií a vonkajších roliet.

Vynikáme osobným prístupom k našim zákazníkom a venujeme im poradenskú starostlivosť v oblasti techniky. Neustále sa posúvame vpred a pripravujeme stále nové a lepšie produkty. V tom nám pomáha starostlivo vytvorený priateľský a energetický kolektív. Každý nápad je pre nás inšpiráciou a my sa neustále učíme niečo nové.

Sme pripravení vám poskytnúť najlepší možný prístup a preto využite niektorý z kontaktov pre upresnenie potrieb Vášho projektu či plánu.

Prajeme Vám príjemný nákup, Váš tím kovopolotovary.sk


Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi| 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
;

Pomôžte nám zlepšovať web - nastavenie cookies

Na čo najlepší zážitok z nakupovania potrebujeme Váš súhlas so spracovaním cookies, teda malých súborov, ktoré sa dočasne ukladajú vo Vašom prehliadači. Tieto súbory umožňujú funkčné vyhľadávanie, uloženie produktov v košíku, pamätajú si vaše prihlásenie a pomáhajú nám priblížiť Vaše záujmy, aby sme Vás neobťažovali nevhodnou reklamou.