Úvodná stránka

Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou

Dátum:27.11.2017

Kombinácia nerezovej ocele a skla bude kvalitný a elegantný doplnok Vašej domácnosti. V našej ponuke nájdete komplety, ale aj samostatné komponenty pre tých, ktorí si radi svoje zábradlie namontujú sami.

Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou nájdete ako súčasť schodísk, terás a balkónov. Nerez patrí medzi najkvalitnejšie materiály, a preto slúži ako odolný a dlhoveký spoločník.

V našej ponuke nájdete príslušenstvo k celkom typom nerezového zábradlia s výplňou:

Systém Sklo (nerezové zábradlia so sklenenou výplňou)

Sklo je súčasťou každého luxusného interiéru. Pri montáži nerezového zábradlia so sklenenou výplňou na schody perfektne vynikne lomenice tvare schodov. Navyše sklo presvetlí tmavé priestory a prevzdušní Váš interiér.


Ako na sklenenú výplň

Pri výbere skla nezabudnite premýšľať nad tvarom, farbou a vhodným rozmerom. Pri výrobe sklenenej výplne sa využívajú rôzne technológie, ako je napríklad leštenie a brúsenie skla, alebo úprava skla pomocou špeciálnych fólií. Pre väčšiu bezpečnosť sa môže sklo aj tepelne upraviť, aby sa zabezpečila vyššia odolnosť proti nárazu.

Výber skla ale necháme na Vás, pretože sa výrobou sklenených výplní (tabúľ) zatiaľ nezaoberáme. O to viac sa ale môžeme venovať výrobe a montáži kvalitného nerezového zábradlia a jeho komponentov.


Naše predajne
 • Predajňa a centrálny sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pi | 8:00 - 16:00
 • Showroom tieniacej techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pi| 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2021 KovoPolotovary.sk - všetky práva vyhradené
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.